Zmień swój samochód nie do poznania
Pro Wrap - zamów oklejanie przez kreator

Zmień swoje auto nie do poznania!

Dlaczego my?

 • Potwierdzona jakość

  Na przestrzeni lat zespół Prowrap zdobył liczne certyfikaty świadczące o kompetencjach i najwyższej jakości wykonywanych usług. Oprócz profesjonalizmu, przyświeca nam prawdziwa pasja do wykonywanej pracy. Nasza firma, której specjalnością jest:

  • oklejanie samochodów osobowych,
  • oklejanie samochodów dostawczych,
  • oklejanie przyczep,
  • oklejanie kamperów,
  • oklejanie tirów.

  Prowrap to miejsce, w którym nadasz swojemu pojazdowi nowy - niepowtarzalny wygląd oraz zwiększysz świadomość swojej marki.

 • Profesjonalne ekipy

  W aplikacji folii samoprzylepnych na samochody biorą udział wyłącznie profesjonalne ekipy, z wieloletnią praktyką. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że samochód zostanie trwale i precyzyjnie oklejony. Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości folie, odporne na zarysowania i łatwe do czyszczenia.

 • Własny park maszynowy

  Posiadamy własny park maszynowy wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Są to między innymi: plotery tnące, stołowe, drukarki japońskich marek, laminatory, czyli to wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej realizacji zamówienia. Ponadto, używamy tylko materiałów najwyżej jakości, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na najwyższy standard oklein i długą trwałość.

Nasza misja

Dostarczamy rozwiązania, które pomagają naszym Klientom efektywnie wyeksponować markę lub produkt. Zaczynamy od etapu negocjacji oraz projektu graficznego, idealnie dopasowanego do marki. Następnie, nasi Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość druku podczas produkcji grafik do oklejania samochodu lub oklejania przyczepy a także profesjonalną aplikację. Oprócz tego, zwracamy wielką uwagę to terminowość wykonywanych zleceń. Wiemy, jak ważny jest dla Klienta czas i dokładamy wszelkich starań, aby finalny efekt służył postawionym celom.

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół ekspertów, mocno zaangażowanych w swoją pracę. Naszą pasją i specjalnością jest reklama na samochodzie, dlatego potrafimy skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Jesteśmy dumni ze swojego dorobku i cieszymy się z każdej okazji do pokazania naszych umiejętności, a do każdego nowego projektu podchodzimy z nową energią i profesjonalizmem. Sprawdź wykonane projekty w naszej galerii realizacji.

Oklejanie samochodów

Oklejenie samochodu służbowego folią to sprawdzone i skuteczne narzędzie marketingowe. Nasi klienci mogą skorzystać z Kreatora projektów oklejania samochodów i oklejania przyczep on-line, w którym z łatwością wybiorą rodzaj pojazdu (np. hatchback, sedan, minivan) oraz zakres oklejania (np. samo logo, bok pojazdu, cały pojazd). Skorzystaj z Kreatora i zaprojektuj wygląd swojego pojazdu!

Oklejanie autobusów

Oklejanie autobusów to zadanie wymagające doświadczenia oraz precyzji. Efektywna reklama na autobus wielokrotnie stanowi wysoką wartość marketingową dla Twojego biznesu. Powierzchnia autobusu jest na tyle duża, że wielokrotnie stanowi element dodatkowego przychodu wielu przedsiębiorstw.

Oklejanie przyczep

Oprócz oklejania samochodów dostawczych i osobowych, tirów i autobusów, nasza firma oferuje także możliwość oklejania przyczep i kamperów, zapewniając najwyższą jakość usług. Praca z dużymi powierzchniami wymaga szczególnej wiedzy i praktyki, dlatego możesz nam zaufać.

Jak wygląda projekt oklejania?

W taki sposób pokazujemy naszym Klientom projekty do weryfikacji przed wydrukiem.

Wszystko zaczyna się od szkicu projektu, który tworzymy z sercem, by dać Ci satysfakcję już na samym początku. Tym sposobem powstaje dwuwymiarowy rysunek, a następnie trójwymiarowy projekt ruchomej prezentacji - gotowej koncepcji oklejenia pojazdu.

 • 22

  lat doświadczenia

 • 30 000

  realizacji

 • 24/7

  pracujemy również w nocy i w weekendy